pila.pl

i

Autor: pila.pl

miasto

Wakacyjne zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego

2024-07-09 14:09

- Odwiedzi Was rodzina, wnuki, znajomi, będziecie na urlopie w okolicy i zastanawiacie się jak zorganizować czas, co zobaczyć ? Polecamy wizytę w naszym muzeum – zaprasza Przemysław Olszyński, dyrektor Pilskiego Muzeum Wojskowego.

Pilskie Muzeum Wojskowe dostępne jest dla zwiedzających od wtorku do piątku (pierwsze wejście o 10:00, drugie o 13:00) oraz w sobotę (wejście o 15:00) i niedzielę (wejście o 11:00). W sezonie wakacyjnym mamy konkretne godziny zwiedzania i czekamy na Was zgodnie z harmonogramem – podkreśla Przemysław Olszyński. Zwiedzanie muzeum możliwe jest tylko  i wyłącznie z przewodnikiem. Grupy zorganizowane oraz  indywidualne ustalane są indywidualnie pod numerem tel. 601291234. Czas zwiedzania ok. 2h. Przewodnik czeka na zwiedzających przy schronohangarze nr 1. Czworonożni przyjaciele są mile widziani. 

Nawigacje traktują lotnisko jako strefę zamkniętą i kierują złą drogą po wybraniu muzeum. Zalecany jest dojazd ul. Wałecką do końca, szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji i dojazdu na stronie pmw.pila.pl - zakładka "Zwiedzanie".