policja

i

Autor: pixabay.com

Wypadek

Tragedia nad wodą w powiecie pilskim. Zginął 26-letni kajakarz

Do zdarzenia doszło około godziny 8:00 w niedzielę, 24 września nad Jeziorem Sławianowskim Wielkim w powiecie złotowskim. Świadkowie zdarzenia widzieli przewrócony kajak, którym podróżowały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Kobietę wyłowiono z wody, niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia nad jeziorem w powiecie złotowskim

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września około godziny 8:00 nad Jeziorem Sławianowskim Wielkim w powiecie złotowskim. Świadkowie zobaczyli wywrócony kajak, którym wcześniej podróżowały dwie osoby. Wezwano na miejsce służby.

Jedna osoba zginęła nad jeziorem

Podjęte czynności ratunkowe nie przywróciły czynności życiowych mężczyźnie - powiedział PAP oficer prasowy złotowskiej policji aspirant Damian Pachuc. Przekazał również, że świadkom zdarzenia udało się wcześniej wydobyć z wody kobietę. 26-latka próbowali ratować strażacy z grupy wodno-nurkowej.

Sprawą utonięcia zajęła się prokuratura

Kajakiem podróżowali mieszkańcy powiatu pilskiego, jak podaje Polska Agencja Prasowa - 26-latek i 20-latka. Policja i prokuratura badają sprawę. Ciało mężczyzny zostanie wkrótce poddane sekcji zwłok.

Źródło: Tragedia nad wodą w powiecie pilskim. Zginął 26-letni kajakarz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE