Eska Summer Party Night

i

Autor: mat. prasowe

Eska Summer Party Night

To będzie prawdopodobnie najmocniejsze zakończenie wakacji w Pile!

2023-09-01 10:34

Już w sobotę widzimy się w Ćmie za Kulisami. Szykuje się gorące zakończenie wakacji podczas Eska Summer Party Night. Ta noc na długo zapadnie w Waszej pamięci, tym bardziej, że bawimy się do 6 rano!

Tegoroczne wakacje niestety dobiegają końca. Warto więc zakończyć je z przytupem. Po raz pierwszy w Pile odbędzie się Eska Summer Party Night. Za konsolą pojawi się jedyny i niepowtarzalny Grabsy Loco, który zaserwuje specjalnie przygotowane na to wydarzenie sety. Nie zabraknie również ekipy radia Eska, która przygotowała wiele niespodzianek. - Nasza eskowy team opuszcza mury radiowego studia, aby zakończyć wspólnie z Wami tegoroczne wakacje. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję poznać osoby, kryjące się za głosami z naszej anteny. Będzie to również rewelacyjna szansa dla nas, aby móc zamienić z naszymi słuchaczami kilka słów w realu i jeszcze lepiej ich poznać – powiedziała Justyna Zamorska, wydawca lokalny Radia Eska Piła.

Eska Summer Party Night

i

Autor: mat. prasowe

Prócz gorącej muzyki i szalonej zabawy do białego rana, na uczestników czeka mnóstwo esowych gadżetów. Przygotowania do tej szalonej imprezy można zacząć już dzisiaj. - Zdajemy sobie sprawę, że najbliższa sobota będzie wyjątkowa i niezapomniana, dlatego proponujemy rozgrzewkę, którą można rozpocząć dzisiaj. Od 22:00 za naszą konsolą stanie DJ Leoo, który na pewno porwie wszystkich do dobrej zabawy. Sadze, że po takiej rozgrzewce wszyscy będą się świetnie bawili przez całą sobotnią noc podczas Eska Summer Party Night – powiedział Jakub Matysiak, właściciel Ćmy za Kulisami.

Eska Summer Party Nighy w Ćmie za Kulisami już w sobotę, start o 22:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE