Pilska Liga Futsalu

i

Autor: pilskaligafutsalu.pl

Pilska Liga Futsalu zakończyła 14. sezon rozgrywek !

2020-02-26 8:34

Mistrzem ekstra ligi, drugi raz z rzędu, jest BEST DRIVE MROTEK, drugie miejsce wywalczył SOKÓŁ DĘBÓWKO, trzeci jest ELTOM.

Najlepszym zawodnikiem ligi został Patryk Polak z drużyny Best Drive Mrotek.

W pierwszej lidze zwyciężyła ekipa SKUPU ZŁOMU CICHY, drugie miejsce zajęła Spółdzielnia Mieszkaniowa JADWIŻYN, trzecie TRANS WOJER. Najlepszym pierwszoligowcem został Krzysztof Zublewicz ze Skupu Złomu Cichy.

I jeszcze druga liga. Tutaj pierwszy jest DARPOL, drugie są APARTAMENTY, trzecie miejsce zajęła QUBIQA. Najlepszym piłkarzem drugiej ligi został Michał Mazur z Qubiqi.

- Sezon już się zakończył, świetnie emocje za nami ! Jeszcze raz dziękuję uczestnikom za udział, za zaufanie i zapraszam na sezon 2020/2021. Planujemy otwarcie ligi „40 plus”. To będzie nowość i ciekawostka kolejny sezon.

Uważam, że największym atutem i niezmiennym czynnikiem, dzięki któremu rywalizacja jest tak ciekawa w PLF, jest właśnie system ligowy. Każdy zespół gra z każdym, mecz i rewanż, co nawet tym zespołom z niżej pozycji w tabeli pozwala rozegrać jeszcze rewanż. Odegrać się i zabrać punkty zespołowi, który w pierwszej rundzie wygrał.

Mówi Paweł Kryka, współorganizator Pilskiej Ligi Futsalu.