znakowanie rowerów

i

Autor: fb Policja Ostrów

W powiecie czarnkowsko – trzcianeckim zabezpieczą rowery

2022-09-20 7:43

Niestety, ceny paliwa nie napawają zmotoryzowanych optymizmem. Zdrową alternatywą jest rower. W końcu to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, dojazd do pracy, a także przyjemna forma aktywności fizycznej. Warto jednak zadbać o jego bezpieczeństwo, bo fanów jednośladów nie brakuje.

Mieszkańcy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego będą mieli szansę oznakować swój rower. Cała procedura nie jest skomplikowana i zajmuje niewiele czasu. Daje jednak szansę, że w przypadku kradzieży, będziemy mieli wiesze szansę na odzyskania naszego jednośladu. Znakowanie rowerów w Czarnkowie odbędzie się 21 i 28 września pomiędzy 10:00 a 18:00 przy Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie. Mieszkańcy Trzcianki i okolic swoje jednoślady będą mogli zabezpieczyć 5 października br. w godzinach 10:00-16:00 przy trzcianeckiej komendzie znajdującej się na ul. Roosevelta 10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE