Tory

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Uwaga

Dramat w Wielkopolsce. Mężczyzna został śmiertelne potrącony przez pociąg

2023-11-16 7:41

Mężczyzna zginął po tym, jak w czwartek w nocy, w okolicy stacji kolejowej w Dziembówku (pow. pilski, woj. wielkopolskie) został śmiertelnie potrącony przez pociąg towarowy. Po wypadku ruch na trasie pomiędzy Chodzieżą a Piłą był wstrzymany.

Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej przekazał PAP, że służby otrzymały zgłoszenie o wypadku po godz. 1 w nocy.

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg

Rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Karol Jakubowski poinformował PAP, że w związku z wypadkiem - do którego doszło w okolicy stacji w Dziembówku - ruch na trasie kolejowej pomiędzy Piłą a Chodzieżą był wstrzymany, a przewoźnicy uruchomili autobusową komunikację zastępczą.

- O godz. 6.25 otwarto tor szlakowy pomiędzy Dziembówkiem a Chodzieżą. Wznowiony został ruch pociągów - powiedział rzecznik. Jak dodał, drugi tor trasy jest zablokowany przez śledczych wyjaśniających okoliczności potrącenia.

Pasażer wpadł pod pociąg metra! Pilna akcja służb na stacji Ratusz Arsenał
Źródło: Dramat w Wielkopolsce. Mężczyzna został śmiertelne potrącony przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE