Dagmara Kaźmierska

i

Autor: TVN/Tomasz Kordek

Showbiznes

Zarzucają jej kłamstwo. Twierdzą, że nie jest tym, za kogo się podaje

2023-09-24 10:43

Dagmara Kaźmierska była największą gwiazdą programu TTV - Królowe życia. Opinia publiczna zna jej burzliwą przeszłość, w tym tą kryminalną. Jednak niektórzy, mający pewne wątpliwości, zastanawiają się, czy nie jest tą osobą, za którą się podaje. Mimo, ze celebrytka wydała nawet swoją autobiografię, to są tacy, którzy podważają przeszłość Kaźmierskiej.

Dagmara z Królowych życia - kim jest?

Dagmarę Kaźmierską szeroka publiczność poznała przy okazji show telewizji TTV - Królowe życia, w którym była zdecydowanie najbardziej barwną postacią w duecie z Jackiem. Kaźmierska ma 48 lat. Obecnie jest właścicielką butiku w Kotlinie Kłodzkiej, oraz organizacji rejsów luksusowych w Egipcie. Ostatnio także chciała zakładać tam biuro nieruchomości. Jednak jej życie nie zawsze było kolorowe.

Kryminalna przeszłość Dagmary

Kaźmierska nie kryje się ze swoją trudną przeszłością. W swojej autobiografii opisywała to, że została skazana przez sąd na więzienie za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Siedziała w jednej celi z morderczynią. Łącznie za kratkami spędziła 14 miesięcy, choć w 2009 roku została skazana na 4 lata.

Niejasna przeszłość Kaźmierskiej?

Mimo tych dość obszernych wyjaśnień są tacy, którzy podważają tożsamość Dagmary Kaźmierskiej. Jak informuje "Świat Seriali" są tacy, którzy widzą podobieństwo między Kaźmierską, a poszukiwaną "Różową Irenką", czyli Ireną Gierszewską-Mikietyńską, która razem z mężem miała prowadzić dom publiczny. Opublikowany przez policję wizerunek ma tylko niektórych utwierdzać w przekonaniu. Sama celebrytka odcina się stanowczo od tych plotek.

Zobaczcie, co u Dagmary słychać!

Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE