Seniorka brutalnie zamordowana we własnym domu! Mieszkańcy niewielkiej wsi są w szoku

i

Autor: JW

TRAGEDIA

Seniorka brutalnie zamordowana we własnym domu w gminie Krajenka! Mieszkańcy są w szoku

2023-09-06 12:37

Ciało 71-letniej kobiety odkryto w minioną sobotę w jednym z domów we wsi Paruszka (gm. Krajenka) w Wielkopolsce. Sprawca strzelił z broni seniorce w twarz. Mieszkańcy są w szoku. Co wiadomo o tym morderstwie?

Morderstwo w Paruszce. Trwa wyjaśnianie okoliczności

To prawdziwy szok dla mieszkańców cichej i spokojnej wsi. Nikt się nie spodziewał, że w tak małej społeczności może dojść do ogromnej tragedii. Przyczyny i okoliczności tej zbrodni wyjaśnia złotowska policja pod nadzorem prokuratury. - Mogę potwierdzić, że rzeczywiście mamy do czynienia ze zdarzeniem kryminalnym i to z użyciem broni. Policja i prokuratura cały czas pracują nad ustaleniem osoby lub osób mających związek z tym zdarzeniem - powiedział nam rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prokurator Łukasz Wawrzyniak.

Paruszka. Dlaczego doszło do morderstwa?

Jak udało się ustalić nieoficjalnie naszemu reporterowi, w związku ze sprawą nie zostały jeszcze zatrzymane żadne osoby. Morderstwo nie miało mieć również tła o charakterze rabunkowym. Czynności w sprawie cały czas trwają. - Teraz odbywa się sekcja zwłok i to właśnie ona odpowie dokładnie na temat rodzaju i umiejscowienia obrażeń. Po przeprowadzeniu wstępnych oględzin na miejscu zdarzenia mogę jednak potwierdzić, że obrażenia są zlokalizowane w okolicach głowy – ujawnia nam Łukasz Wawrzyniak.

Aktualizacja. Znamy wyniki sekcji zwłok

Poznaliśmy wyniki przeprowadzonej w środę (6 września) sekcji ciała kobiety. - Wstępna opinia posekcyjna wskazuje, że kobieta zmarła śmiercią nagłą i gwałtowną, a powodem był postrzał z broni palnej w głowę – powiedział nam rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prokurator Łukasz Wawrzyniak.

Cały czas trwają ustalenia dotyczące dokładnego odtworzenia przebiegu zdarzenia oraz ustalenia sprawcy morderstwa.

Wstępne wyniki sekcji powinniśmy poznać w środę po południu. Do tematu będziemy wracać.

Morderstwo w Kaniach pod Pruszkowem. Zamordowano niepełnosprawnego Tadeusza
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE