KPP Złotów

i

Autor: KPP Złotów

POLICJA

Poszukiwany mieszkaniec Okonka ukrywał w domu narkotyki

2023-10-31 15:54

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Okonka, który był poszukiwany przez Sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania, okazało się że mężczyzna posiadał w miejscu zamieszkania środki psychotropowe.

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku realizowali Sądowy nakaz doprowadzenia mieszkańca Okonka do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. - Gdy mundurowi zapukali do drzwi 26 – latka i poinformowali go o przyczynie wizyty, ten zaczął zachowywać się nerwowo. Gdy mężczyzna miał spakować swoje rzeczy, policjanci w jednym z pokoi na stole, znaleźli rozłożone środki psychotropowe. To dało podstawę do dalszego sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych. W trakcie przeszukania pomieszczenia kuchennego, policjanci znaleźli schowany worek z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu, okazało się że jest to amfetamina o wadze ponad 260 gramów - powiedział nam Damian Pachuc ze złotowskiej policji. Mężczyzna został zatrzymany i tego samego dnia doprowadzony do Prokuratora na przesłuchanie. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE