McDonald's w Chodzieży już otwarty. Tak wygląda lokal przy drodze wojewódzkiej numer 11

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe McDonald's w Chodzieży już otwarty. Tak wygląda lokal przy drodze wojewódzkiej numer 11

Gastronomia

McDonald's w Chodzieży już otwarty. Tak wygląda lokal przy drodze wojewódzkiej numer 11

2023-09-01 14:11

McDonald's w Chodzieży (woj. wielkopolskie) już otwarty. W piątek (1 września) restauracje mogli odwiedzić pierwsi klienci. W dużej mierze byli to mieszkańcy Chodzieży, ale lokal z pewnością będzie przyciągać tłumy kierowców, którzy często jeżdżą DK 11 między Poznaniem, a Piłą.

McDonald's w Chodzieży już otwarty

Pierwsze informacje na temat restauracji McDonald's w Chodzieży pojawiły się pod koniec sierpnia 2022 roku. Budowa rozpoczęła się wiosną 2023 i już została zakończona. W piątek (1 września) o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste otwarcie restauracji McDonald's przy drodze krajowej numer 11.

Lokal w Chodzieży jest 46. restauracją McDonald's w województwie wielkopolskim, a 530. w całej Polsce.

McDonald's w Chodzieży. Godziny otwarcia

McDonald's w znajduje się przy ulicy Władysława Jagiełły 4 w Chodzieży. Można dojechać do niego drogą krajową numer 11, która łączy Poznań z Piłą. Restauracja McDonald's w Chodzieży otwarta jest od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę od 6:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 6:00 do 2:00. W tych samych godzinach działa McDrive.

Kiedyś galeria Tesco w Pile był numerem jeden. Teraz trwa tam generalny remont

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE