Joker

Autor: JW

To był rewelacyjny weekend w wykonaniu siatkarzy pilskiego Jokera

2021-10-25 9:26

3 rozegrane mecze w Pile, wszystkie wygrane i kolejne punkty doliczone do ligowych tabel. Tak w skrócie wyglądał weekend zawodników pilskiego Jokera.

Rozpoczęli go młodzicy z UKS SMS Joker Piła. Na swoim boisku podjęli drużynę KS Volley Turek. Pilanie nie dali swoim rywalom żadnych szans, pokonując ich 2-0. Kolejny pojedynek rozegrany został w ramach II Ligi siatkówki męskiej. Joker Piła I zmierzył się z zawodnikami ENEA Energetyk Poznań 2. Choć pilanie wygrali pierwszego seta, dwa kolejne należały już do przeciwników. Zawodnicy Jokera nie poddali się i triumfowali w dwóch ostatnich setach, wygrywając całe spotkanie 3-2.

Zadowolenie z formy pilan nie krył Jacek Wysocki, prezes UKS SMS Joker Piła.

Jeżeli chodzi o grę, ocenię ją bardzo dobrze, cieszę się również z dużej frekwencji, która była na trybunach.

Wisienką na torcie sportowych zmagań było spotkanie II ligi siatkówki męskiej. Podopieczni Daniela Plińskiego zmierzyli się z zawodnikami Trefla Gdańsk II. Pilanie w pięknym stylu wygrali 3 sety, nie dając przeciwnikom żadnych szans.

Kolejne mecze zawodników pilskiego Jokera już w przyszłym tygodniu.