medale sporty walki piła

Autor: facebook: Sporty Walki Piła

Pięciu pojechało i wszyscy wrócili z medalami

2021-06-14 11:06

Doskonały start kickbokserów klubu Sporty Walki Piła na Mistrzostwach Polski w formule K1.

Złoty medal wśród seniorów wywalczył Piotr Woźniak. Warto dodać, że Woźniak złoty medal zdobywa już piąty rok z rzędu. Piotr otrzymał także powołanie do Kadry Narodowej i ma dużą szansę na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata. Miejsce w kadrze narodowej ma również Dawid Siek, który po trzech świetnych pojedynkach zdobył brązowy medal. Doskonale spisali się także juniorzy pilskiego klubu. Złote medale zdobyli Miłosz Bogucki oraz Alicja Bartosińska. Srebrny medal natomiast i powołanie do kadry juniorów otrzymał Maciej Różyło.

Mistrzostwa Polski K1 seniorów i juniorów zgromadziły prawie 300 zawodników z 76 klubów. Klub Sporty Walki Piła został sklasyfikowany na 4 miejscu.