mecz

Autor: JW

KPS Stalpro Joker Powiat Pilski zainaugurował wygraną sezon meczowy w Pile

2021-10-11 13:11

Choć początek pojedynku nie wyglądał obiecująco, to finalnie pilanie okazali się lepsi.

Zespół pod opieką Daniela Plińskiego na swoim boisku pokonał przeciwników z WKS Sobieski Arena Żagań, wygrywając 3 sety z rzędu.

Od razu chcieliśmy postawić swoje dobre warunki. Postawiliśmy na zagrywkę i dobry blok. Drugi element bardzo dobrze skutkował, pierwszy nie za bardzo. Dlatego pierwszy set zakończyliśmy 25-24. Później im dłużej wchodziliśmy w mecz, tym graliśmy lepiej i zespół z Żagania nie miał nic do powiedzenia.

Podsumował spotkanie zawodnik Jokera Marcin Bachmatiuk, który został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania.

Kolejny set pilanie wygrali 25-20. W decydującym starciu osiągnęli jeszcze większą przewagę nad rywalami, wygrywając 25-16. Zawodnicy Jokera jak do tej pory nie przegrali żadnego ze spotkań. Ich celem na ten sezon jest awans do I ligi i wszystko wskazuje, że są na dobrej drodze.